Praca zdalna - oferta specjalna systemu

Żyjemy naprawdę w wyjątkowych czasach. Narodowa kwarantanna z powodu pandemii koronowirusa jest ogromnym wyzwaniem dla niemal każdego przedsiębiorcy. W najlepszej sytuacji są firmy, które mogą przestawić się na pracę zdalną. Poza ewentualnymi małymi zaburzeniami w początkowym etapie organizacji pracy, będą dalej prowadzić swoją działalność. Nawet w przypadku, kiedy wprowadzane restrykcje będą znacznie większe niż obowiązujące dotychczas.

Drukarnie oczywiście na pełną pracę zdalną przełączyć się nie mogą. Niestety produkcji nie można prowadzić zdalnie. Jednak już pracownicy biurowi, handlowcy, graficy, księgowi, czy zarząd, mogą przejść na pracę „home office”. W najbliższych tygodniach może to być kluczowe i może zabezpieczyć drukarnię przed wstrzymaniem pracy spowodowanym problemami kadrowymi.

System Printegy MIS umożliwia pracę zdalną z której nasi obecni Klienci w pełni korzystają. Z faktu, że system zawiera wszystkie potrzebne dane i narzędzia, miejsce wykonywania pracy nie ma znaczenia. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę uproszczonego wdrożenia wybranych modułów systemu, które umożliwią drukarni zdalną pracę.

Twoja drukarnia może być gotowa do pracy zdalnej już w ciągu kilku dni!

Podaj dane w celu otrzymania oferty