Automatyzacja wkracza do drukarni etykiet

Wszystko za sprawą nowoczesnych systemów MIS, które m.in. podnoszą zyskowność, obniżają koszty produkcji, dają możliwość kontrolowania procesów wewnętrznych i minimalizują koszty zatrudnienia. Jedną z drukarni etykiet, która zdecydowała się na wdrożenie takiego systemu i zauważyła pozytywne zmiany już pierwszego dnia jest Efprinta.

Szukaliśmy kompleksowego rozwiązania, które ułatwi nam zarządzanie magazynem, produkcją i sprzedażą. Zdecydowaliśmy się na Printegy MIS przede wszystkim dlatego, że jest to system stworzony od początku do końca z myślą o potrzebach drukarni etykiet. Zakres funkcjonalności jest tak szeroki, że obejmuje wszystkie toczące się w drukarni procesy – wyjaśnia Artur Magiera, prezes Efprinta Sp. z o.o.

Printegy MIS to system działający w formie aplikacji webowej, stworzony dla drukarni rolowych, wykorzystujący kompleksowe zarządzanie informacją wewnętrzną i automatyzujący procesy produkcyjne i posprzedażowe. Obejmuje wszystkie elementy – od kalkulacji oferty po wydruk gotowych zamówień. Nie wymaga dodatkowych inwestycji ani w kadry, ani w wyposażenie. Pozwala skoncentrować się na sprzedaży i poprawie jakości obsługi klienta, a nie obsłudze samego procesu produkcyjnego.

Kluczowe korzyści wynikające z wdrożenia systemu Printegy MIS to m.in.:

  • obniżenie kosztów produkcyjnych,
  • wzrost zyskowności,
  • podniesienie efektywności sprzedawców i możliwość kontrolowania ich pracy,
  • skrócenie czasu kalkulacji oferty nawet o 90%,
  • eliminacja reklamacji wynikających z pomyłek,
  • minimalizacja kosztów zatrudnienia poprzez automatyzację procesów kontrolno-zarządczych,
  • skrócenie procesu kontroli, analizy i podejmowania decyzji, co przekłada się na większą ilość czasu, którą można poświęcić na rozwój biznesu.

Wdrożenie trwało zaledwie 2 miesiące i nawet w tym okresie zauważyliśmy ogromną poprawę w funkcjonowaniu naszej drukarni. Zespół Printegy wykazał się elastycznym podejściem i dużą otwartością na nasze potrzeby. Dzięki wsparciu kompetentnego zespołu i płynnej komunikacji, wdrożenie przebiegło bez najmniejszych przeszkód – podsumowuje Pan Magiera.

Zapisz sięna nasz Newsletter!

Poinformujemy Cię o nowych wpisach na naszym blogu