Zyskaj pełną kontrolę nad procesem 
produkcji i sprzedaży

Zaprezentujemy Ci działanie systemu i udostępnimy demo

Printegy MIS to system stworzony specjalnie dla drukarni etykiet (we wszystkich technologiach druku), dzięki czemu w pełni odpowiada potrzebom tego sektora. Dostęp do platformy odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej, co zapewnia wygodę i wydajność pracy wieloosobowego zespołu.

Dlaczego warto wdrożyć system w Twojej drukarni?

Przyspieszy i usprawni komunikację z partnerami biznesowymi.

Zautomatyzuje procesy biznesowe: od ofertowania po produkcję.

Dostarczy dane do raportów i szczegółowych analiz biznesowych.

Obniży czasochłonność obsługi zamówień nawet o 80%.

Pozwoli na realizację większej liczby zamówień w krótszym czasie i bez dodatkowego zatrudnienia.

Zredukuje liczbę pomyłek w zamówieniach, a co za tym idzie również reklamacji.

Zobacz więcej korzyści

Nie znając dokładnych kosztów, trudno jest wyeliminować te zamówienia, które są realizowane poniżej granicy opłacalności. Korzystając z Printegy MIS masz dostęp do kompletu danych (w tym: czasu pracy operatorów oraz zużycia surowców), w oparciu o które możesz podjąć decyzję o wyeliminowaniu z produkcji nierentownych zamówień.

Opierając się na niekompletnych danych trudno jest zweryfikować przyjęte założenia i przygotować adekwatne symulacje. System Printegy MIS gromadzi wszystkie kluczowe dla działalności drukarni dane (w tym: zużycie surowców i czas wykonywania poszczególnych czynności), dzięki czemu kalkulacja nowych ofert jest znacznie łatwiejsza i trafniejsza.

System gromadzi wszystkie koszty ponoszone przy produkcji, w tym:

 • koszt surowców,
 • zużycie surowców,
 • zużycie farb,
 • czas realizacji poszczególnych czynności,
 • gilzy,
 • koszt kartonów i innych opakowań,
 • koszt oznakowania produktów,
 • koszty ogólnozakładowe.

System dokonuje pomiaru ilości surowca przed wydaniem z magazynu i po zwrocie, dzięki temu łatwo określić zużycie podczas realizacji poszczególnych zleceń.

Dzięki Printegy MIS z łatwością porównasz efektywność poszczególnych pracowników oraz różnych wariantów produkcyjnych, co pozwoli Ci podejmować strategiczne decyzje w oparciu o dane, a nie przeczucia czy podejrzenia.

Przede wszystkim dzięki automatyzacji powtarzalnych czynności, takich jak:

 • tworzenie ofert,
 • wypisywanie zleceń produkcyjnych,
 • rezerwowanie surowców pod konkretne zamówienia,
 • zamawianie surowców u dostawców,
 • tworzenie dokumentacji,
 • faktur i listów przewozowych.

Dzięki danym gromadzonym przez system, Twój planista będzie w stanie ułożyć optymalny plan produkcji, co przełoży się na oszczędność czasu i materiałów. Umożliwi m.in. połączenie zleceń realizowanych na tym samym wykrojniku, czy z wykorzystaniem tego samego surowca.


System weryfikuje zgodność przedstawionej wcześniej oferty z projektem graficznym przesłanym przez zamawiającego. Ewentualna zmiana ustalonych kolorów spowoduje przeliczenie oferty.

Sprawdź, co o Printegy MIS mówią Ci, którzy już korzystają z systemu
Wybór tego rozwiązania był właściwy!

System PRINTEGY MIS pomógł nam na nowo poukładać firmę. Obecnie obraz firmy jest bardzo czytelny. Pracownicy mają większą kontrolę nad procesami, a kadra menedżerska twarde dane do analizy i podejmowania decyzji.

Jan Lipiak
Drukarnia Etigraf
Magazyn, produkcja, sprzedaż.

Program ułatwia kierowanie magazynem, produkcją oraz sprzedażą. Pozwala skoncentrować się na sprzedaży i poprawie obsługi naszych kontrahentów, automatyzując, a przez to przyśpieszając procesy produkcyjne.

Artur Magiera
Drukarnia Efprinta
Wysoka komunikatywność i wiedza.

Wysoka komunikatywność oraz wiedza branżowa zespołu informatycznego pozwala mówić jednym, zrozumiałym językiem. Dodatkowo dużym wsparciem dla naszego biznesu są analizy i raporty wszystkich procesów, by działać jeszcze sprawniej.

Tomasz Dąbrowski
Drukarnia KDS

Omówmy możliwości Twojej drukarni