Skorzystaj z leasingu na zakup oprogramowania Printegy MIS

Oprogramowanie jest w tym wypadku traktowane przez pożyczkodawców tak samo, jak samochód czy maszyna wykorzystywana do produkcji.

Leasing to korzystna forma sfinansowania zakupu licencji, ponieważ:

Obniża podatek

Raty leasingowe można w całości zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu i obniżyć tym samym wysokość podstawy objętej podatkiem dochodowym.

Chroni kapitał firmy

Leasing nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową i nie obciąża bilansu. Pozwala zachować wypłacalność i dobrą kondycję finansową firmy.

Napędza rozwój

Leasing pozwala na rozpoczęcie pracy na innowacyjnym systemie niemal od ręki. Nie dość, że firma nie zamraża kapitału, to jeszcze zaczyna sukcesywnie zwiększać dochody, dzięki optymalizacji procesów sprzedażowo-produkcyjnych.

Zwiększa możliwości inwestycyjne

Decydując się na leasing, zostawiasz sobie większe pole do działania. Dysponując kapitałem możesz pozwolić sobie na kolejne inwestycje, które przyczynią się do rozwoju Twojej firmy

Jest łatwo dostępny

Procedury związane z uruchomieniem leasingu są znacznie prostsze i szybsze, niż w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego. Potrzebne środki można uzyskać nawet w ciągu 1-2 dni od złożenia wniosku.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu leasingu? 

Współpracujemy z zaufanymi instytucjami finansowymi oferującymi środki na zakup

  • oprogramowania,

  • samochodów,

  • maszyn

  • i różnego rodzaju urządzeń.